W obronie sumienia. Wesprzyj podpisem prof. Chazana

12 grudnia 2016 09:11Komentowanie nie jest możliweViews: 47

BOGDAN CHAZANŻyje w naszym kraju człowiek, który nie zgodził się,
aby uśmiercić nienarodzone DZIECKO.
Za tę decyzję został zwolniony z pracy. Lewicowe proaborcyjne środowiska, współpracując z wielkonakładowymi mediami, rzuciły się na niego, rozpętując kampanię oszczerstw. Obrażano go, publicznie nazywając religijnym psychopatą, zwyrodnialcem, pomyleńcem, a nawet wcieleniem szatana…

Drogi Przyjacielu,

zapewne domyślasz się, że zwracam się do Ciebie w sprawie prof. Bogdana Chazana, wielkiej klasy specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa, nieugiętego obrońcy życia.

Być może zapytasz, co się stało?

  • …przecież prof. Chazan wygrał wszystkie procesy sądowe, a obrażające go osoby musiały się tłumaczyć z oszczerstw i publicznie go przeprosić.
  • …przecież Trybunał Konstytucyjny uznał, że prof. Chazan miał prawo postąpić zgodnie ze swoim sumieniem i odmówić uśmiercenia nienarodzonego dziecka.

Niestety, to nie koniec batalii w obronie Profesora.

Właśnie dotarła do mnie informacja z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny o tym, że przeciwnicy prof. Chazana, mając za nic wyroki sądu oraz orzeczenie Trybunału, przypuścili kolejny atak. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj wobroniesumienia.pl

Przyznasz, że trudno w to uwierzyć…

…ale tym razem domagają się, aby prof. Bogdan Chazan został pozbawiony prawa do wykonywania zawodu lekarza.

Mówiąc w skrócie – po nieudanych próbach oszkalowania wizerunku, przegranej batalii w kwestii klauzuli sumienia, propagatorzy zabijania nienarodzonych dzieci chcą pozbawić prof. Chazana możliwości pomagania kobietom oczekującym na poród.

Jak widzimy, ci ludzie nie cofną się przed niczym. Dlatego my, obrońcy życia, nie możemy siedzieć z założonymi rękoma. Co możemy zrobić?

Ja osobiście dołączyłem do grona przeszło 13 000 osób, które poprzez stronę wobroniesumienia.pl przesłało petycje do najważniejszych instytucji lekarskich w kraju. Ciebie również zachęcam do tego.

Jestem przekonany, że organizatorom tej kampanii uda się, dzięki naszej masowej aktywności, obronić prof. Chazana.

Kończąc ten list chciałbym Cię prosić o rozesłanie linku do tej ważnej kampanii jak największej liczbie osób. Daj szansę innym, aby wsparli prof. Chazana!

 

Łączę pozdrowienia
Sławomir Olejniczak
Prezes Instytutu
Ks. Piotra Skargi

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web