Festiwal Mocy w Miejscu Piastowym – zapowiedź

4 sierpnia 2023 20:36Komentowanie nie jest możliweViews: 36

Między 15 a 17 września w Miejscu Piastowym dojdzie do prawdziwej eksplozji mocy! Lexy Chaplin, Mateusz Ziółko, ks. Sebastian Picur, niemaGOtu czy TAU – to zapowiedź wielkich emocji, dobrej zabawy i radości. Tegoroczne hasło to „MMA – Młodzi Michała Archanioła”. Festiwal Mocy zastąpi coroczne Michalickie Spotkanie Młodych.

festiwal-mocy-z-logo-sm

Kliknij i zobacz większy plakat

Michalickie Spotkanie Młodych wraca z większą mocą, a właściwie z Festiwalem Mocy! Organizatorzy na fali wielkiej popularności dotychczasowych spotkań postanowili przekształcić wydarzenie w coroczny atrakcyjny festiwal, jeszcze silniej nawiązujący do niezwykłej postaci Świętego Michała Archanioła.

„Festiwal Mocy to nazwa, która jest łatwa do zapamiętania i naturalnie kojarzy się z wielkim mocarzem, jakim wśród aniołów jest Święty Michał. Michalickie Spotkania Młodych tworzyliśmy z młodymi i dla młodych i m.in. wsłuchując się w ich potrzeby, zdecydowaliśmy się na zmianę formuły i nazwy naszego wydarzenia. Przyjeżdżajcie do nas we wrześniu, w Miejscu Piastowym poczujecie prawdziwą moc, moc wiary!” – zachęca ks. Jarosław Witkowski CSMA, organizator.

Zeszłoroczne spotkanie przyciągnęło do Miejsca Piastowego tysiące młodych ludzi z całej Polski, a na scenie pojawili się popularni influencerzy-idole młodego pokolenia m.in. Roksana Węgiel, ks. Sebastian Picur czy ks. Krzysztof Kołtunowicz.

Premierowy Festiwal Mocy tworzy elektryzujący skład gwiazd: Lexy Chaplin – znana m.in. z walk freak-fightowych, włodarz federacji Clout MMA; ksiądz Tik-Toker Sebastian Picur, Tomasz Adamek – były bokser; przedstawiciele polskiej sceny muzycznej Mateusz Ziółko, zwycięzca trzeciej edycji programu TVP2 „The Voice of Poland”, zespół niemaGOtu, który nagrał hymn na ŚDM 2016 w Polsce „Błogosławieni miłosierni”, raper TAU oraz zespół Światło Uwielbienia.

Podczas festiwalu na uczestników czeka MOC religijnych, artystycznych, sportowych i socialmediowych emocji – w programie Eucharystia, niesamowite uwielbienie, zawody biegowe, koncerty, spotkania z influencerami z możliwością zrobienia zdjęcia czy uzyskania autografów.

Przygotowania na bieżąco można śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych Festiwalu:

Facebook – https://www.facebook.com/Mocy.Festiwal

Instagram – https://www.instagram.com/festiwalmocy/

Zapisy poprzez formularz na stronie – https://festiwalmocy.pl/

 

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web