Droga Odważnych zaprasza w dniach 29-31 marca na Drogę Lwa

11 marca 2019 19:16Komentowanie nie jest możliweViews: 137

baner-wydarzenie-glowne-niedziela-pat-qrProgram formacyjny dla mężczyzn Droga Odważnych zaprasza w dniach 29-31 marca na Drogę Lwa – intensywne, 3-dniowe ćwiczenia duchowe dla mężczyzn.

Będzie to interaktywne wydarzenie z profesjonalną oprawą muzyczną i audiowizualną, konferencjami i warsztatami, a najważniejszym punktem każdego dnia będzie wspólna Eucharystia. Wszystko odbędzie się w nowoczesnych warunkach biurowca Oxford Tower w centrum Warszawy.

Tematami przewodnimi wydarzenia będą m.in.: rozwój duchowy, odnalezienie bądź ugruntowanie misji życiowej, wewnętrzne uzdrowienie, praca nad nawykami, wewnętrzna wolność oraz braterstwo. Jak podkreślają organizatorzy, Droga Lwa jest efektem ich kilkuletniej pracy z tematem Bożego przywództwa, a wymienione wyżej dziedziny są nie tylko teoretycznym, ale też praktycznym materiałem do pracy formacyjnej. “Ten weekend można potraktować jak jednorazowe intensywne rekolekcje, ale może to być też początek dłuższej drogi z konkretnymi narzędziami rozwoju i wsparciem braci” – mówią.

Organizatorzy przygotowali dla naszych czytelników niespodziankę. Osoby, które w trakcie kupowania biletu, wpiszą KOD rabatowy “DZPARAFIALNY”, otrzymają zniżkę w wysokości 70 zł. Więcej szczegółów i zapisy na www.drogalwa.pl.
plakat-niedziela