Powiedz NIE antypolskiej trasie Behemotha

29 sierpnia 2016 16:04Komentowanie nie jest możliweViews: 143

behemothDrogi Przyjacielu!

Sprawa jest poważna. Zebraliśmy już ponad
25 000 podpisów pod akcją protestacyjną „Nie dla antypolskiej trasy Behemotha” prowadzoną w serwisie Protestuj.pl.

Ale wśród tych podpisów wciąż brakuje Twojego.

Mając na uwadze fakt, że na reakcję nie jest jeszcze za późno i wciąż możemy odwołać antypolską trasę koncertową Behemotha, prosimy Cię o dołączenie do naszej akcji. Nie pozwólmy na publiczne obrażanie naszego godła narodowego.

Musisz zrozumieć, jakie to ważne. Zespół Behemoth to nie tylko bluźniercze teksty wychwalające kult szatana. Ich koncerty to istny festiwal upadku i zgorszenia, który mąci zmysły wielu osób, w szczególności ludzi młodych, którzy są niezwykle podatni na wpływy złego.

„Ozdobą” najbliższej trasy ma być sprofanowane polskie godło narodowe. Za taki czyn zgodnie z art. 137 Kodeksu karnego grozi kara do roku pozbawienia wolności. Rozplakatowanie tego wizerunku w największych miastach Polski może także sprawić, że ten paskudny, antypolski obraz, będzie promowany na całym świecie. Wobec takiego poniżenia nie można przejść obojętnie. Dlatego musisz zareagować i wyrazić swój sprzeciw. Podpisz protest, klikając w link:

Adam „Nergal” Darski znany jest z cynizmu i braku poszanowania dla kultury chrześcijańskiej. W swoim „dorobku” ma między innymi zarzut zbiorowego gwałtu oraz publiczne zniszczenie Pisma Świętego, za co został skazany na karę grzywny.

Czy pozwolimy, aby Polska była kojarzona z tak ohydnymi procederami? Czasu zostało już niewiele. Trasa rusza 30 września. Jeszcze wszystko można zmienić!

Pamiętaj, każdy protest się liczy. Nasze kampanie nie raz doprowadziły do zmiany decyzji władz. Wspólnie wysłaliśmy już prawie 1 000 000 protestów.

Czy wiesz, że w 2012 roku wielu Polaków odpowiedziało na nasz apel w sprawie bluźnierczego koncertu znanej na całym świecie wokalistki „Madonny”? Wysłaliśmy wtedy 70 000 petycji do władz Warszawy i organizatorów koncertu. Efekty protestu to sprzedażowa porażka koncertu (wiele pustych miejsc na stadionie), później wieloletnie śledztwo w sprawie nieprawidłowości przy organizacji koncertu! Razem na pewno uda nam się pokrzyżować plany Behemotha.

Na stronie Protestuj.pl znajdziesz apel do właścicieli lokali, którzy wynajmują sale koncertowe Behemothowi – podpisując się pod nim, wyślesz im swój wyraźny sprzeciw wobec tego paskudnego „show”.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół Protestuj.pl

Redakcja Dziennika Parafialnego gorąco zachęca do poparcia apelu. Zło panoszy się tam, gdzie milczą ludzie dobrzy.

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web