Pomóż zatrzymać atak UE na małżeństwo! Poprzyj Europejską Inicjatywę Obywatelską “Mama, Tata i Dzieci”

12 października 2016 06:33Komentowanie nie jest możliweViews: 35

mama tataSzanowni Państwo,

od dłuższego czasu obserwujemy działania niszczące naturalną tożsamość małżeństwa, jako związku kobiety i mężczyzny. W wielu krajach uchwalono już ustawy w różnym stopniu deformujące jego naturę. Nakazuje się traktowanie związków osób tej samej płci podobnie lub tak samo jak małżeństwo.

Wiele z tego typu działań podejmowanych jest przez instytucje UE. Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, Frans Timmermans, publicznie stwierdził, że „Komisja powinna podjąć działania, aby wszystkie kraje członkowskie UE zaakceptowały bez zastrzeżeń małżeństwa homoseksualne”.

Obrońcy rodziny nie pozostają bierni! W grudniu ubiegłego roku zarejestrowana została Europejska Inicjatywa Obywatelska „Mama Tata i Dzieci”, w ramach której domagamy się od Komisji Europejskiej gwarancji, by na potrzeby prawa unijnego pojęcie „małżeństwa” oznaczało wyłącznie związek kobiety i mężczyzny. Projekt zawiera też gwarancje, dzięki którym Unia nie będzie mogła narzucać Polsce, ani żadnemu innemu krajowi członkowskiemu, ideologicznych regulacji zmierzających do zakwestionowania prawdy o małżeństwie jako związku kobiety i mężczyzny.

Aby uruchomić procedurę legislacyjną, musimy zebrać przynajmniej milion podpisów obywateli państw Unii Europejskiej. Czasu pozostało już bardzo niewiele, zaś podpisów wciąż brakuje.

Aby wyrazić poparcie dla Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej „Mama, Tata i Dzieci”, konieczne jest podanie danych takich, jak przy poparciu projektów obywatelskich w Polsce (Imię nazwisko, adres i PESEL). Jest to wymóg wynikający z rozporządzenia o Europejskiej Inicjatywie Obywatelskiej. Dane te są chronione, a system informatyczny posiada stosowny certyfikat Komisji Europejskiej.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o poparcie Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej „Mama, Tata i Dzieci”. Możecie Państwo to zrobić za pomocą strony, wypełniając poniższy formularz internetowy

Aby Państwa podpis był ważny, konieczne jest wypełnienie internetowego formularza.

POPRZYJ
Mamę Tatę i Dzieci

Formularz zawiera wiele pól, których wypełnienie jest warunkiem ważności podpisu. Takie warunki Komisja Europejska narzuca inicjatywom obywatelskim. Jednak proszę pamiętać – wypełnienie go zajmie nie więcej niż 2 minuty, a dzięki temu zwiększą Państwo szanse powodzenia tej ważnej akcji w obronie rodziny.

Możecie Państwo także pobrać formularz, wydrukować go i własnoręcznie podpisać, namówić do tego rodzinę i znajomych, a następnie wysłać pocztą tradycyjną na wskazany tam adres.

Z wyrazami szacunku,
Prof. Aleksander Stępkowski
Członek Komitetu Obywatelskiego Inicjatywy
„Mama Tata i Dzieci”

PS: Gdyby wystąpiły problemy z wypełnieniem formularza, bardzo proszę o kontakt. Pomożemy Państwu prawidłowo złożyć swój podpis.

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web