Podejmij duchową adopcję zwolennika aborcji

10 października 2016 07:41Komentowanie nie jest możliweViews: 393

nóżkiOstatnio, podczas tzw. czarnego protestu, zwolennicy zabijania dzieci poczętych przypomnieli o sobie w sposob bardzo hałaśliwy i agresywny. Odpowiedzią chrześcijanina nie może być “oddawanie pięknym za nadobne”. Najlepszą odpowiedzią jest nasza modlitwa za takie osoby, by wyrwać je z sideł działania złego ducha. Świetną propozycją jest tu dzieło duchowej adopcji zwolennika aborcji, czyli osoby opowiadającej się za aborcją, promującej zabijanie nienarodzonych dzieci, namawiającej innych do aborcji czy wykonujących aborcję.

Zachęcamy, by każdy z Was podjął modlitwę za taką osobę, czy to ze swojego środowiska, czy z życia publicznego. Proponujemy, by był to cykl miesięczny, czyli deklaracja dotyczyłaby modlitwy za daną osobę przez miesiąc. Oczywiście, zachęcamy, by co miesiąc podejmować na nowo adopcję za tę lub inną osobę. Nowy cykl adopcyjny będzie się rozpoczynał zawsze w pierwszą sobotę miesiąca. A ponieważ pierwsza sobota była już dwa dni temu, macie trochę czasu, by sprawę przemyśleć i włączyć się w to dzieło od listopada.

Formuła comiesięcznego przyrzeczenia:

Maryjo, Matko Jezusa, Matko każdego z nas i każdego poczętego dziecka,
powierzam Ci dzisiaj osobę (wymienić jej imię i nazwisko lub niech będzie to osoba znana tylko Bogu), która popiera aborcję, angażuje się w zabijanie dzieci nienarodzonych, namawia, promuje lub wykonuje aborcje. Oddaję Ci jej serce, życie i nawrócenie. Niech z przeciwnika życia ludzkiego, stanie się gorliwym obrońcą dzieci nienarodzonych. Obiecuję, że od dnia ………………………… przez okres jednego miesiąca będę modlił/a się w intencji tej osoby. Maryjo, wspieraj mnie w tym zobowiązaniu i modlitwie, otocz Swoją opieką i miłością w każdym dniu mojego życia.

Tą modlitwą będzie codziennie jedna dziesiątka różańca oraz wezwanie:

Św. Gerardzie, patronie życia, opiekunie matek w stanie błogosławionym i dobrej spowiedzi, nawracaj serca krzewicieli cywilizacji śmierci. Amen.

Więcej informacji o dziele duchowej adopcji zwolennika aborcji:  https://www.facebook.com/Adopcja-Duchowa-Zwolennika-Aborcji-1109695042411959/?fref=ts

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web