100 najważniejszych objawień maryjnych. Poruszająca lektura duchowa

8 grudnia 2016 08:05Komentowanie nie jest możliweViews: 720

100 objawieńW uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny zapraszamy do pasjonującej wyprawy po całym świecie śladami Matki Bożej! Przewodnikiem będzie Wincenty Łaszewski i jego ponad 1000-stronicowa książka “Świat maryjnych objawień”.

Książka opowiada o 100 najważniejszych objawieniach maryjnych w dziejach ludzkości. Począwszy od objawień w I wieku naszej ery (40 r.), aż po czasy współczesne (2009 r., objawienie ALWarrag , Egipt).

Praca nad książką trwała ponad 5 lat. Publikacja ma 1000 stron i waży ponad 6 kg. Objawienia w niej zawarte zostały starannie wybrane i każde z nich jest usankcjonowane w różny sposób przez Kościół katolicki, np. uznane przez biskupa miejsca, zawiera imprimatur na modlitwę,  są też objawienia uznane przez Kościół Koptyjski. Status poszczególnych objawień można sprawdzić w legendzie na początku książki.

„Świat maryjnych objawień”
 to:
* poruszająca lektura duchowa
* niezastąpione źródło wiedzy o Matce Bożej

A ponadto poznamy:
* wiele nieznanych faktów
* wstrząsające przepowiednie
* obietnice przekazane wizjonerom
*tysiące przepięknych fotografii z miejsc objawień
*oznaczenie opisujące stosunek Kościoła katolickiego do objawienia.

Sprawdź, czy zapowiedzi Matki Bożej przekazywane przez wieki sprawdziły się. Czy przekaz dotyczący czasów nam współczesnych wypełnia się na naszych oczach.
Ta szczególna pielgrzymka wraz z Nią to podróż życia, a z takich podróży zawsze wraca się odmienionym.

Wincenty Łaszewski, „Świat maryjnych objawień”, Wydawnictwo Polwen, format: 220 x 290, s.1008, oprawa twarda + etui, książka dostępna w dobrych księgarniach, na www.polwen.pl