Siostry prezentki zapraszają młodzież na rekolekcje

16 stycznia 2014 09:41Komentowanie nie jest możliweViews: 366

Jaromir Kwiatkowski ●

Od przyszłego tygodnia zaczynają się ferie zimowe w kilku województwach, w tym na Podkarpaciu. W lutym na zasłużony odpoczynek udadzą się m.in. uczniowie z Małopolski. Ten czas można spędzić z pożytkiem nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. A mogą w tym pomóc rekolekcje młodzieżowe, na które zapraszają siostry prezentki.

W RZESZOWIE rekolekcje odbędą się w dniach 20-23 stycznia w internacie Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Prezentek przy ul. Ks. Jałowego 26. Rekolekcje na temat: „W SIECI. >>Panie do kogóż pójdziemy? Ty masz słowa życia wiecznego!<<” poprowadzą ks. Marcin Szopiński i siostry prezentki. Zgłoszenia: s. Katarzyna, tel. 504 568 862.

W KRAKOWIE rekolekcje odbędą się w dniach 10-14 lutego w dawnym klasztorze sióstr prezentek (budynek zwany jest dziś „Klasztorkiem” lub „Pod Obrazem”) przy ul. Szpitalnej 18. Temat rekolekcji: „Wiecznie młodzi, piękni i radośni???? Szukamy recepty na takie życie… ŚLADAMI ŚWIĘTOŚCI JANA PAWŁA II (duchowe przygotowanie do kanonizacji JP2)”. Poprowadzą je o. Juwenalis, bernardyn i siostry prezentki. Zgłoszenia również u siostry Katarzyny pod tym samym numerem telefonu.

Młodzi, warto skorzystać, czyż nie?