KONKURS! Kliknij „Lubię to” i wygraj

22 kwietnia 2012 05:00Komentowanie nie jest możliweViews: 143

Kliknij „Lubię to” i wygraj dostęp do przeszło 100 ebooków wydanych przez Libenter.pl!

Troje zwycięzców otrzyma roczny abonament w wydawnictwie Libenter.pl.

Dzięki temu uzyska darmowy dostęp do wszystkich publikacji elektronicznych wydawnictwa.

Regulamin konkursu

1. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik profilu Dziennika Parafialnego na Facebooku, który “polubił” profil DziennikParafialny.
  2. Konkurs zostanie zakończony, gdy liczba Użytkowników, którzy „polubią” profil portalu przekroczy 500 lub z datą 20 maja 2012 roku.
  3. Laureaci zostaną wyłonieni w drodze losowania, które odbędzie się 21 maja 2012 r. Trzy wylosowane osoby otrzymają roczny abonament w wydawnictwie Libenter.pl.

Oto wybrane publikacje, dostępne w pakiecie Libenter.pl! To tylko mała próbka, bo w sumie otrzymasz dostęp do przeszło 100 ebooków!

tajemnice-bibliiTajemnice Biblii
Jacek Salij OP

Autor stara się precyzyjnie i wyczerpująco odpowiedzieć na każde, z pozoru najbanalniejsze pytanie. Jak zaznacza w Słowie wstępnym, tekst ten powstał dzięki ludziom, którzy starają się czytać Pismo Święte w sposób problematyczny, nurtujący i wymagający – żyją nim i chcą je lepiej poznać.

tajemnice-bibliiMłot na lewice
Wojciech Cejrowski

Choć minęło 10 lat od chwili publikacji tekstów, dzięki porywającemu stylowi Wojciecha Cejrowskiego “Młot na lewice” czyta się z wielkim zainteresowaniem. Smaczku dodaje fakt, że Czytelnik znajdzie w książce zadziwiająco dużo tekstów równie aktualnych dziś, jak przed dziesięcioma laty.

tajemnice-bibliiŹródło
Marcin Stradowski OPs

Czytając książkę Marcina Stradowskiego, można na nowo oddać się rozważaniu wszystkich ważniejszych tajemnic wiary katolickiej. Jednak jeszcze większą zaletą książki jest jej osobisty charakter – a więc swoiste świadectwo głębokiej wiary Autora.

tajemnice-bibliiO czym mówić nie wolno, czyli wszyscy pochodzimy od Achillesa
Jacek Ponikiewski

Zbiór esejów dziennikarza i nawróconego na katolicyzm ateisty zaskakuje głębią analizy współczesnego świata, który stawiając człowieka na miejscu Boga, zdaje się zmierzać ku upadkowi. Ale – jak twierdzi autor – Bóg jest także tam, gdzie najmniej się go spodziewamy.

tajemnice-bibliiJa i moje ciało
ks. Marek Dziewiecki

Autor omawia poszczególne błędne postawy dotyczące ciała i – opierając się na Biblii – wskazuje właściwe postawy wobec własnego ciała. Wiele miejsca poświęca cielesnym formom wyrażania miłości oraz trosce o ciało.