III Podkarpackie Wesele Bez Toastu

13 sierpnia 2012 08:49Komentowanie nie jest możliweViews: 162

Już w najbliższą sobotę 18 sierpnia odbędzie się w Miejscu Piastowym k. Krosna “III Podkarpackie Wesele Bez Toastu”. Jest to spotkanie dla wszystkich, którzy zainteresowani są organizacją zabaw i wesel bezalkoholowych oraz promocją zdrowego stylu życia w trzeźwości.

Całej inicjatywie patronuje bł. ks. Bronisław Markiewicz, a jego słowa: Polska będzie trzeźwa albo jej wcale nie będzie, stały się główną myślą i hasłem przewodnim kolejnych spotkań.

Podobnie jak w ubiegłych latach program podzielony jest na bloki tematyczne dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Dla starszych przewidziane są ciekawe konferencje ks. Prałata Władysława Zązela oraz Barbary i Grzegorza Paziów, dzieciom natomiast organizatorzy proponują gry, zabawy i konkursy z niespodziankami pod tajemniczą nazwą “W krainie św. Michała Archanioła”. Równolegle dla chętnych prowadzone będą “Warsztaty dobrej zabawy”, a po południu odbędzie się koncert Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej.

Spotkanie zakończy uroczysta Eucharystia z odnowieniem ślubów małżeńskich pod przewodnictwem ks. bpa Adama Szala, po której przewidziana jest bezalkoholowa biesiada weselna z wodzirejem i zespołem muzycznym.

Organizatorzy serdecznie zachęcają do uczestnictwa małżeństwa, które urządzały wesele bezalkoholowe oraz wszystkich tych, którzy planują w przyszłości takie wesele zorganizować.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: piastowesele@vp.pl lub pod nr telefonu: 504 915 828.

Oprac. Anna Pomianek