Życzenia dla Księży. Wspomnienie św. Jana Vianneya

3 sierpnia 2011 23:33Komentowanie nie jest możliweViews: 4429

Bogu serce, ludziom uśmiech, sobie Krzyż.

Czcigodnym Ojcom i Księżom Proboszczom oraz Księżom Współpracownikom z okazji wspomnienia św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów, składamy szczere i serdeczne podziękowania za to wszystko, co czynią dla nas świeckich, dla naszych rodzin, dla Polski, dla Kościoła.

Życzymy wiele dobra i radości z pracy duszpasterskiej, uznania i życzliwości od wiernych, a przede wszystkim łask Ducha Świętego i ogromu Bożej Miłości, przezwyciężającej wszelkie trudy, cierpienia, brak jedności i zrozumienia, samotność i zwykłe, ludzkie zmęczenie. Niech Maryja, Matka Kapłanów otacza swoim opiekuńczym płaszczem każdego z kapłanów Jej Syna i przygarnia do swojego Serca. A przykład i wstawiennictwo Świętego Patrona – Jana Marii Vianneya niech będzie wsparciem i umocnieniem we wszystkich trudnościach.

Zespół Ecclesia Software, Redakcja Dziennika Parafialnego