“Przytulak” premiera TELEDYSKU nowego zespołu, który tworzą OJCOWIE I DZIECI

1 czerwca 2023 23:40Komentowanie nie jest możliweViews: 20

I już jest teledysk do utworu pt. „Przytulak” Premiera nastąpiła 1 czerwca!

Zespół „Co tu się święci?” to niezwykły projekt, który powstał w gronie muzykujących rodzin. Ojcowie i dzieci połączyli siły, aby stworzyć 12 utworów pełnych różnorodnych stylów muzycznych, które niosą przebojowe melodie i teksty opisujące świat dziecka i rodzica.

Album pt. “Gdy zechcesz” otwiera się na szeroki wachlarz brzmień, obejmujących energetyczny rock, nowoczesny pop, elementy rapu i głębokie ballady. To zaskakująca fuzja stylów nadaje płycie dynamizmu i sprawia, że każdy utwór jest unikalny. Kompozycje emanują radością, która przenosi słuchacza w świat niezapomnianych dźwięków.

Płyta “Gdy zechcesz” to energetyczna i inspirująca podróż muzyki rodzinnej!

Tytuł: Gdy zechcesz
Artysta: Co tu się święci?
Wydawca: Stowarzyszenie Ster

Cena: 30,00 zł
Płyta jest dostępna w wybranych punktach sprzedażyPłyta „Gdy zechcesz” to odważne dzieło, które łączy muzykę, rodzinę i pozytywne wartości.

Teksty są pełne wartościowych przesłań. Piosenki wpisują się w realia życia rodzinnego np. „Prezent” to świetny hymn na urodziny, a  „Tata jest superbohaterem” pokazuje ojcostwo w jego codziennych wyzwaniach. Wszystkie utwory niosą dużo wiary, nadziei i miłości.

Zespół „Co tu się święci?” chce dawać światu Dobrą Nowinę pokazując na jakim fundamencie warto budować.

Jest to płyta międzypokoleniowa będąca dobrym pomostem między dziećmi i rodzicami, a także współmałżonkami. Przesłanie sprawia, że słuchanie albumu staje się nie tylko rozrywką, ale również inspiracją do twórczej ekspresji, budowania silniejszych więzi rodzinnych i czerpania radości z małych rzeczy.

Jest to zdecydowanie must-have dla miłośników muzyki, którzy pragną przeżyć niezwykłą i głęboką podróż dźwiękową.

Z ciepłym uśmiechem
Kinga Polak-Gieroń

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web