Dziękuję za 4 lata i 4 miesiące!

15 stycznia 2018 07:50Komentowanie nie jest możliweViews: 420

jaromir kwiatkowskiDrodzy Czytelnicy,

z dniem dzisiejszym, po 4 latach i 4 miesiącach, kończę kierowanie Dziennikiem Parafialnym. Obowiązki prowadzenia portalu przekazuję pierwszemu redaktorowi naczelnemu – Pawłowi Pomiankowi. Portal będzie jeszcze istniał przynajmniej przez kilka miesięcy, ale już nie będzie rozwijany, a częstotliwość pojawiania się nowych treści ulegnie ograniczeniu.

Jak to zwykle bywa, zadziałała ekonomia. Portal, redagowany minimalnymi środkami, nie był dochodowy, ale nasz właściciel – i chwała mu za to – utrzymywał go doceniając jego rolę ewangelizacyjną, jaką starał się wypełniać. Możliwości finansowania portalu znacznie się jednak w ostatnim czasie skurczyły. Stąd taka decyzja wydawcy, którą rozumiemy i szanujemy.

Te 52 miesiące to był wspaniały czas. W tym okresie liczba osób, które nas polubiły, wzrosła o ponad 4 tysiące. To sporo, jak na taki mały portal. Właściwie nie było dnia, w którym nie przybywały nam osoby, które go polubiły. Sądząc na podstawie tego, kto klikał “lubię to” pod poszczególnymi tekstami, dochowaliśmy się też sporego grona stałych i wiernych Czytelników, dla których Dziennik Parafialny był codzienną lekturą. Bardzo sobie to cenimy.

W ostatnich kilkunastu miesiącach – nie tracąc oczywiście z pola widzenia innych ważnych spraw dotyczących Kościoła – koncentrowaliśmy się szczególnie na dwóch kwestiach.  Pierwsza to modlitwa. Cieszymy się, że -tak to czuliśmy – udawało nam się, drodzy Czytelnicy, pomagać Wam w rozwijaniu Waszego życia modlitewnego, jak również – że nasze propozycje modlitw i nabożeństw w różnych intencjach były tak dobrze przyjmowane przez wielu z Was. Druga sprawa to problematyka małżeństwa, rodziny, ze szczególnym akcentem na ochronę życia naszych braci najmniejszych i bezbronnych – dzieci poczętych. To nie problem zastępczy, tylko kwestia fundamentalna – walka o pełną ochronę życia poczętego w Polsce trwa nadal. Cieszymy się, że dołożyliśmy do niej swoją cegiełkę.

Życzę Wam wielu łask Bożych w 2018 roku, radości i pokoju oraz… do zobaczenia i do poczytania w innym miejscu

Szczęść Boże!

Jaromir Kwiatkowski

redaktor naczelny Dziennika Parafialnego w okresie od września 2013 do stycznia 2018 roku

 

 

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web