Zbiórka podpisów pod projektem inicjatywy #ZatrzymajAborcję rozpoczęta!

27 września 2017 10:42Komentowanie nie jest możliweViews: 53

2017-08-04-POMÓŻ-MI-FB-Cover_ImagePierwsze zbiórki podpisów pod inicjatywą #ZatrzymajAborcję już za nami i wszędzie, gdzie się odbywają, wzbudzają ogromne zainteresowanie. Potrzebujemy jednak jeszcze więcej podpisów i osób, które je zbiorą! To od każdej i każdego z nas zależy, czy okażemy społeczne poparcie dla ochrony życia dzieci, które dziś są legalnie zabijane w polskich szpitalach, gdy podejrzewa się u nich niepełnosprawność.

Kartę podpisów należy wydrukować klikając na przycisk:

Link do karty podpisów

Dlatego raz jeszcze proszę Państwa o zbieranie podpisów wśród rodziny, znajomych, sąsiadów, w pracy, we wspólnocie. W szczególności zaś proszę o zaangażowanie w zbiórkę podpisów w swoich parafiach. Wszystkich, którzy mogliby się podjąć organizacji takiej zbiórki proszę o krótką informację zwrotną, w jakiej parafii, w której miejscowości mogą Państwo ją zorganizować.

Więcej informacji, w tym projekt ustawy z objaśnieniem oraz wszystkie najświeższe informacje dotyczące inicjatywy znajdą Państwo na stronie:

http://zatrzymajaborcje.citizengo.org

Na dedykowanej podstronie znajdą Państwo najważniejsze fakty dotyczące tematu oraz odpowiedź na najczęstsze wątpliwości i zarzuty, z jakimi się spotykamy. Wierzę, że to zestawienie może być Państwu pomocne w różnych dyskusjach, jakie może wywołać zbiórka.

Zbiórka podpisów potrwa do 20 listopada. Prosimy, aby najpóźniej wtedy odesłać wypełnione karty na adres Komitetu podany na karcie.

Razem możemy zatrzymać aborcję. Nie zmarnujmy tej szansy.

Pozdrawiam Państwa serdecznie,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor CitizenGO Polska

 

Kaja Godek, szefowa Fundacji Życie i Rodzina, dodaje w nadesłanym e-mailu:

Te ostatnie tygodnie obfitowały także w zbiórkę podpisów. W różnych miastach m.in. Katowicach, Częstochowie, Lublinie i Nowej Soli. Proszę sobie wyobrazić, że już w pierwsze 2 dni zebraliśmy 2 500 podpisów! W trakcie jednej z pikiet podpisywało się 1,26 osoby na minutę! To nie wszystko, bo kolejne zbiórki przynoszą kolejne setki podpisów! W tej chwili jest ich już co najmniej kilkadziesiąt tysięcy! Czy to nie cudowne? To nam pokazuje jak bardzo Polacy pragną ochrony życia. Wśród osób składających swój podpis za życiem znajdziemy lekarzy, personel medyczny, emerytów, rencistów, matki z dziećmi, a także ludzi młodych, studentów. Niezależnie od zajmowanego stanowiska, czy statusu społecznego doskonale wiedzą, że dzieci się nie zabija, tylko otacza ochroną i miłością. Ich serca są poruszone i chętnie wspierają inicjatywę #ZATRZYMAJABORCJĘ. Są za życiem, nie za zabijaniem!
W nadchodzących tygodniach czeka nas wiele pracy i wysiłku. Zrobimy jednak wszystko, aby poprowadzić zbiórkę podpisów jak najefektywniej. Wszystko w trosce o życie dla najsłabszych i najbardziej bezbronnych. Jesteśmy zdeterminowani, aby ratować dzieci przed okrutną śmiercią.

 

W najbliższą niedzielę, 1 października, Domowy Kościół będzie zbierał podpisy pod projektem ustawy Zatrzymaj aborcję po wszystkich mszach św. w parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie. Jesteśmy z żoną za to odpowiedzialni jako para rejonowa DK. (JK)

 

 

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web