#ZatrzymajAborcję startuje. Losy inicjatywy zależą także od Was

6 września 2017 07:27Komentowanie nie jest możliweViews: 30

kaja godekSzanowny Przyjacielu Fundacji Życie i Rodzina,

W ostatniej wiadomości informowałam o złożonym u Marszałka Sejmu zawiadomieniu o utworzeniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej #ZATRZYMAJABORCJĘ oraz projekcie nowelizacji ustawy aborcyjnej.

Mam wspaniałą wiadomość! Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ została zarejestrowana i możemy rozpocząć zbiórkę podpisów pod ustawą chroniącą życie dzieci.

Doszły do mnie ostatnio również słuchy, że zwolennicy aborcji wykrzykują na ulicach polskich miast fałszywe hasła, straszą przechodniów, że jeśli aborcja będzie zakazana, będziemy żyli w średniowieczu. Próbują przekonać, że państwa zachodnie są od nas lepsze, bo u nich nikt nie ma problemu z przerwaniem ciąży na życzenie. Faktycznie w wielu państwach takie przepisy obowiązują, ale jaki to niesie za sobą skutek? Widzicie to zapewne w telewizji lub słyszycie w radiu. Przez masowe zabijanie dzieci w szpitalach Zachód zmierza ku upadkowi. My nie możemy brać z nich przykładu! Pokażmy jak powinno się postępować z maleńkim człowiekiem. Bądźmy dobrym przykładem, że dzieci otacza się miłością, troską i opieką.

Właśnie wystąpiliśmy o wykreślenie przesłanki eugenicznej, która skutkuje ok. 1000 legalnych aborcji rocznie w polskich szpitalach. Liczba ta stanowi 96% wszystkich zabójstw nienarodzonych dzieci. Zwrócę również uwagę, że obecna władza i politycy przychylnie wypowiadali się na temat ochrony życia. Mamy zatem realną szansę na wprowadzenie ochrony życia dzieci chociażby z zespołem Downa.

Proszę mi wierzyć, walka jest niezwykle ciężka. Każdego dnia w różnych sytuacjach i miejscach musimy mierzyć się z przeciwnościami broniąc nienarodzonych. Jesteśmy pod nieustanną presją nieprzychylnych mediów, aktywistów lewicowych partii i ludzi, którym zależy na swobodnym zabijaniu jak największej liczby dzieci. Jednak mimo tych trudności, idziemy wciąż naprzód, by wreszcie każde dziecko miało zapewnioną ochronę. Gorąco w to wierzę, że tym razem wygrana jest po stronie życia. Te dzieci już teraz będą wdzięczne również Wam jako uczestnikom w bitwie o ich los.

Łącznie do pomocy w zbiórce podpisów zgłosiło się dotychczas 10 000 osób! To mnie ogromnie cieszy, bo pokazuje skalę zaangażowania i sprzeciwu wobec obecnie obowiązującego prawa. Polacy nie chcą zabijania dzieci w 6. miesiącu ciąży. Przecież w tym wieku dziecko jest już w zupełności zdolne do przeżycia poza organizmem matki!

Musimy być w pełnej gotowości. Właśnie rozpoczynamy największą jak dotąd w skali naszego kraju zbiórkę podpisów poparcia dla życia. Ośmielam się zatem prosić o wsparcie finansowe, bez którego nasza inicjatywa nie ma szansy powodzenia. Na każde tego typu działanie potrzebne są fundusze. Zaangażowanie wielkiej rzeszy wolontariuszy wymaga pokrycia kosztów ich działania.

Dlatego bardzo proszę o wsparcie tego ważnego przedsięwzięcia dowolną kwotą.

Dla przykładu napiszę, że koszt wydrukowania 20 kolorowych plakatów informujących o zbiórce to 40 zł, a takich kompletów potrzebujemy aż 600. Zakupujemy również koszulki, podkładki, banery, a nawet namioty niezbędne, by ochronić wolontariuszy przed słońcem i deszczem. Chcemy też wyposażyć zbierających w megafony, bo to pomaga przyciągnąć uwagę ludzi i zwiększyć liczbę podpisów. Potrzeby są ogromne, ale cel – warty zainwestowania.

Pozdrawiam w imieniu swoim i Wolontariuszy,

Kaja Godek

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

 

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

 

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH

 

IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z SYSTEMÓW PRZELEWOWYCH ON-LINE

 

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web