Szanowny Czytelniku! Wesprzyj nową ewangelizację, wesprzyj dzieło Dziennika Parafialnego!

25 lutego 2017 06:11Komentowanie nie jest możliweViews: 97

Dziennik Parafialny działa od 2011 r. Jest portalem chrześcijańskim, który publikuje informacje z życia Kościoła w Polsce i na świecie, ale także z życia małych wspólnot parafialnych, będących „żywym Kościołem lokalnym”. Portal pełni też funkcje formacyjne – przypomina wybrane fragmenty nauczania Kościoła, inspiruje Czytelników do pogłębiania życia modlitewnego. Ważną kwestią, którą staramy się podejmować, jest tematyka pro-life –mocno angażujemy się w obronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

Dziennik Parafialny powstał i istnieje jako efekt pasji i zaangażowania zaledwie kilku osób. Ta pasja została jednak zauważona i doceniona przez tak renomowane wydawnictwa jak Miesięcznik Egzorcysta czy portal Profeto.pl, z którymi współpracujemy. Portal zyskał też całkiem pokaźną grupę miłośników, dla których – jak śledzimy za pośrednictwem Facebooka – stał się on niemal codzienną lekturą.

Redakcja ma wiele pomysłów na uatrakcyjnienie treści portalu poprzez poszerzenie prezentowanej tematyki. Jednocześnie jednak widzimy, że będzie to niezmiernie trudne w dotychczasowej formule. Dlatego zwracamy się do Was, drodzy Czytelnicy, którzy rozumiecie, jak ważne dla ewangelizacji są katolickie media, w których prezentowane są dobrze, budujące treści (nawet tak niewielkie, jak nasz portal), z prośbą o finansowe wsparcie nowych dzieł, które mamy zamiar realizować na portalu.

Nasz właściciel – firma Ecclesia SOFTWARE s.c. – udostępnił nam subkonto na swoim koncie (nr 42 1140 2004 0000 3002 7670 1419), na które każdy z Was, kto zechce wesprzeć dzieło nowej ewangelizacji poprzez portal Dziennik Parafialny, będzie mógł to uczynić, wpłacając – najlepiej systematycznie – dobrowolny abonament w dowolnej wysokości. Jeżeli Wasza, nawet niewielka, wpłata zostanie zwielokrotniona wpłatami innych Czytelników, dla Was będzie to pożytecznym wydatkiem na zbożny cel, który nie naruszy stabilności domowego budżetu, a dla nas będzie bezcennym wsparciem, za który już teraz gorąco dziękujemy.

O takie wsparcie gorąco prosimy i ze swej strony zapewniamy, że będziemy się starali zrobić wszystko, abyście dobry skutek podzielenia się z nami Waszymi pieniędzmi szybko zobaczyli na Dzienniku Parafialnym.

Zapewniamy także, że naszych dobrodziejów będziemy obejmować modlitewną pamięcią.

Szczęść Boże!

Jaromir Kwiatkowski

Redaktor naczelny

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web