Mary Wagner prosi Polaków o pomoc. Napisz do Sędziego!

24 sierpnia 2017 06:00Komentowanie nie jest możliweViews: 117

P1410986Niżej apel pana Zbigniewa Piłata, który w naszym imieniu kontaktuje się z Mary Wagner i jej Bliskimi oraz przekaże nasze nazwiska i listy Bliskim przed rozprawą:

“Przekazuję gorącą prośbę o pilne przesłanie listu do sędziego w Toronto, który w dniu 12 września br. ma ogłosić wyrok w sprawie Mary. 

Mama Mary przesyła prośbę o  nasze świadectwa dotyczące Mary, które zostaną przekazane sędziemu przed rozprawą w dniu 12 września br. Być może przyczynimy się do tego, że  kanadyjskiej obrończyni życia zostanie zasądzona niższa kara pozbawienia wolności.

>>Na rozprawie w dniu 15 sierpnia Sędzia poprosił Mary aby przedłożyła listy od jej przyjaciół wyrażające opinie o jej osobie oraz przekonaniu o niesprawiedliwości  wobec nienarodzonych, które inspirują ją do działania<< – napisała w swoim apelu do Polaków Jane Wagner, mama Mary. – Jest to wyjątkowa okoliczność aby przedstawić Sądowi rzeczywistość zbrodni aborcji. Proszę każdego, kto zna i kocha Mary aby napisał krótki list do Sędziego, jak najszybciej, aby dotarł przed 12 września. Proszę też o podzielenie się tą wiadomością  z każdym, kto według Was mógłby swoimi przemyśleniami wpłynąć na postawę sędziego (spróbować przekonać go).<<

15 sierpnia br. sąd w Toronto uznał Mary winną m.in. naruszenia przez nią działalności legalnego w Kanadzie biznesu aborcyjnego. Jednocześnie sędzia oznajmił, że zasądzoną Mary Wagner karę ogłosi 12 września. Jednak zaznaczył również, że chciałby zapoznać się z listami od Jej znajomych wraz z ich opiniami. Stąd wielki apel abyśmy wszyscy, którym na sercu leży wolność Mary, wsparli Ją naszymi świadectwami. Wielu z nas spotkało Ją osobiście i ma niezatarte wspomnienie tej  niezwykłej Osoby, która pragnie ratować każde poczęte dziecko. Nie zawiedźmy Jej!”

Inicjatywę podjęło już wielu Polaków: pisał o niej “Nasz Dziennik”, “Gość Niedzielny”, Fundacja Pro-prawo do życia i wiele innych mediów oraz organizacji. Potrzeba jeszcze więcej pomocy i zaangażowania.

Prosimy o podpisywanie petycji oraz – w miarę możliwości – o dopisanie dodatkowej wiadomości dotyczącej Mary Wagner. Listy te Mary Wagner będzie przekazywać Sędziemu w dniu rozprawy. Prosimy o podpisywanie petycji do 11 września do godz. 12.00.

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk – CitizenGO

A oto treść petycji:

Sprzeciwiamy się nękaniu Mary Wagner

P.T. Sędzia Justice Eric (Rick) N Libman

Wysoki Sądzie,

zwracam się do Sądu z głębokim apelem o uniewinnienie pani Mary Wagner od absurdalnego zarzutu utrudniania działania przedsiębiorstw aborcyjnych, w których zabijane są dzieci. Prawo do życia stanowi najbardziej podstawowe z wszystkich praw podstawowych. Mary Wagner stanowczo staje po stronie życia dzieci oraz po stronie ich rodzin. Stanowczo protestuję przeciw nękaniu i dyskryminowaniu M. Wagner przez kanadyjski wymiar sprawiedliwości.

Z poważaniem,
[Imię i nazwisko]
Podajemy link, pod którym możesz podpisać powyższy list: http://citizengo.org/pl/lf/83624-mary-wagner-prosi-polakow-o-pomoc-napisz-do-sedziego?tc=fb&tcid=38728211. Na chwilę obecną list podpisały 4.763 osoby.
Na zdjęciu: Mary Wagner podczas wizyty w Rzeszowie w 2014 r. Fot. Jaromir Kwiatkowski

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web