Wybierzcie życie zamiast śmierci – zaapeluj do posłów o poparcie obywatelskiego projektu ustawy zakazującej aborcji

22 września 2016 06:49Komentowanie nie jest możliweViews: 29

dziecko aborcjaPan Marek Kuchciński
Marszałek Sejmu RP

Pan Ryszard Terlecki
Przewodniczący klubu PiS

Pan Paweł Kukiz
Przewodniczący klubu Kukiz 15

Pan Władysław Kosiniak – Kamysz
Przewodniczący klubu PSL

Szanowny Panie Marszałku,

Szanowni Panowie Posłowie, 

Zwracam się do Panów, oraz do Panów koleżanek i kolegów z klubów parlamentarnych o poparcie obywatelskiego projektu ustawy zakazującej w Polsce zabijania nienarodzonych dzieci. Liczba 450 tysięcy podpisów obywateli pod tą inicjatywą to wyraźny znak, że społeczeństwo chce, aby ta ustawa weszła w życie. 

Wobec prawa wszyscy jesteśmy równi. Nie można dyskryminować istot ludzkich, szczególnie w ich prenatalnym okresie rozwoju, kiedy to same nie mogą się bronić. Ochrona tych najsłabszych obywateli naszego kraju jest moralnym i prawnym obowiązkiem władz państwowych.

Bezkarne zabijanie dzieci jest nie do zaakceptowania. Co roku w Polsce poprzez aborcje pozbawia się życia tysiące istnień. Proszę pamiętać, że każdy dzień zwłoki w rozpatrywaniu tej inicjatywy, to pozbawienie życia kolejnych dzieci, dlatego też apeluję do Państwa o natychmiastowe położenie kresu temu ohydnemu i zbrodniczemu procederowi.

Podstawowym i niezbywalnym prawem każdego człowieka jest prawo do życia. Nie odbierajmy tego prawa tym, którzy sami nie są w stanie się bronić!

Dzięki tej ustawie już nigdy więcej nie będą miały miejsca skandaliczne sytuacje, jak ta w szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, gdzie lekarze skazali dziecko żywo urodzone w trakcie tzw. nieudanej aborcji na półgodzinną agonię.

Apeluję do Panów, aby swoimi głosami wsparli tę szczytną inicjatywę obywatelską. Pamiętajmy, że życie ludzkie zaczyna się już od poczęcia i należy go za wszelką cenę bronić. Liczę, że nie zignorują Panowie woli kilkuset tysięcy swoich wyborców.

 Z poważaniem

*   *   *

Udało się zebrać 458 103 podpisy pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej aborcji. Teraz wszystko rozstrzygnie się w Sejmie.  Dołącz do nas i wyślij apel do posłów, aby poparli projekt, który uchroni tysiące nienarodzonych dzieci przed śmiercią. 

Obowiązujący “kompromis aborcyjny” stanowi pole do wielu nadużyć. Życie nienarodzonych dzieci nie jest odpowiednio chronione. Często nawet pojawienie się samych tylko przesłanek o możliwych wadach płodu, stanowi pretekst do dokonania aborcji – czynu nieludzkiego i nieodwracalnego.

Znamy tragiczny finał historii, jaka wydarzyła się w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie, gdzie w wyniku nieudanej aborcji dziecko narodziło się żywe, jednak w wyniku nieudzielenia mu pomocy zmarło. Nie możemy pozwolić, aby takie sytuacje się powtarzały, ponieważ życie ludzkie jest najważniejsze i powinno być chronione od poczęcia do naturalnej śmierci.

Zaapeluj do posłów, aby wprowadzili prawo, którego domagają się setki tysięcy Polaków. Podpisz petycję w tej sprawie. To tylko kilka kliknięć, a może wpłynąć na przyszłość naszego narodu.  

Każda podpisana petycja jest wysyłana drogą emailową do przewodniczących klubów parlamentarnych oraz do Marszałka Sejmu. Organizatorem akcji jest Instytut Ks. Piotra Skargi.

Petycję można podpisać pod adresem: https://www.protestuj.pl/wybierzcie-zycie-zamiast-smierci—piszemy-do-poslow-o-poparcie-obywatelskiego-projektu-ustawy,61,k.html

 

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web