Odbierają nam głos, by przyzwolić na mordowanie dzieci. Zaprotestuj!

24 października 2016 20:43Komentowanie nie jest możliweViews: 32

nie mój strajkDroga Ewo, czy zostałaś kiedykolwiek oszukana? Czy czułaś się okłamana, zmanipulowana?

Otóż tak dziś może czuć się wiele kobiet w Polsce. Nieliczna grupa skrajnie lewicowych aktywistów, feministek i dziennikarzy usiłuje podszyć się pod nas – polskie kobiety i pozbawić nas prawa do wyrażenia własnego zdania.

Atmosfera budowana przez media takie, jak „Gazeta Wyborcza” i TVN24, ma wytworzyć wrażenie, że tzw. czarne marsze organizowane przeciwko obronie życia nienarodzonych dzieci reprezentują wszystkie polskie kobiety. Rozhisteryzowane i wulgarne uczestniczki tych manifestacji zabierają głos w imieniu polskich kobiet, a więc także i w naszym.

NIE ZGADZAMY SIĘ NA TE KŁAMSTWA – TO WCALE NIE NASZE PROTESTY i NIE NASZ GŁOS!

Droga Ewo, piszemy do Ciebie, ponieważ nie możemy dłużej milczeć wobec nachalnej propagandy aborcjonistów i mediów. Ta propaganda miała wpływ na decyzje rządzącej partii, która wystraszona medialnym obrazem tzw. „czarnego protestu” odrzuciła projekt ustawy chroniącej życie od poczęcia.

Być może zapytasz jak to możliwie, by mniejszość była tak głośna i wpływowa, że narzuciła swą wolę większości? To wpływ mediów – to one najpierw prowadziły kampanię dezinformacyjną, a później nakręciły spiralę złych emocji!

Czy widzisz tę medialną machinę rozpędzoną do granic możliwości, tę gorącą linię nieustanych relacji z „placu boju”, tych rozpalonych do czerwoności dziennikarzy wciskających nam frazesy o „oddolnym” buncie kobiet wobec jakiegoś kompletnie zmyślonego zagrożenia?

Czy widzisz już jak to działa?

Tymczasem większość Polek i Polaków mówi NIE mordowaniu nienarodzonych dzieci. Większość z nas chce całkowitego zakazu aborcji – a media próbują nam wmówić, że jesteśmy przeciwko niemu.

Media przemilczają te badania statystyczne, które potwierdzają, że Polska jest za życiem. Działają zgodnie z zasadą, że jeśli teoria nie pasuje do rzeczywistości, trzeba zmienić rzeczywistość.

Być może zapytasz co możemy zrobić? Jak przywołać do porządku media?

Jest jeden sposób – możemy zasypać je tysiącami protestów. Dlatego zachęcamy Cię, abyś włączyła się do naszej akcji.

Jeśli udało się nam zebrać blisko 500 000 podpisów pod projektem ustawy antyaborcyjnej, to razem na pewno uda się nam zebrać kilka tysięcy w proteście przeciwko kłamstwu i propagandzie mediów.

Wspólnie pokażmy, że Polki wcale nie popierają „czarnego protestu”!

Pamiętaj Ewo, liczy się każdy głos!

Z wyrazami szacunku,

Kobiety z redakcji serwisu Protestuj.pl

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web