Spotkanie Młodych diecezji rzeszowskiej. CMOLAS 2015

19 sierpnia 2015 15:32Komentowanie nie jest możliweViews: 128

Cmolas_ulotkaA6_awers_spad3mm-Resizer-900Jeszcze do dziś młodzież z diecezji rzeszowskiej może zgłosić swój udział w powakacyjnym Spotkaniu Młodych w Cmolasie.

Dotychczas takie spotkanie uczestników wszelkiego rodzaju rekolekcji wakacyjnych odbywało się w pierwszą sobotę września w Katedrze rzeszowskiej. Były świadectwa, Eucharystia i wspomnienia przy drożdżówce :) .

W tym roku, w nawiązaniu do ŚDM 2016, chcemy zmienić nieco formę tego spotkania, a mianowicie uczynić z niego jeden z etapów przygotowań do spotkania w Krakowie, a wcześniej z młodymi pielgrzymami ze świata w Rzeszowie.

Zwyczajem ŚDM, ostatnią noc przed Eucharystią z Papieżem, młodzież śpi pod gołym niebem tworząc jedną wielką wspólnotę. My w Cmolasie, również będziemy spać we wspólnocie w wielkim namiocie na kilka tysięcy osób.

Najlepiej jest przyjechać w zorganizowanej grupie z parafii czy dekanatu z księdzem opiekunem. Ale można też przyjechać  samemu czy w mniejszej grupie. W obu przypadkach należy zgłosić swój udział telefonicznie do s. Ewy Bieleckiej ( tel.: 788 250 193). Zgłoszenia przyjmujemy do 19 sierpnia 2015 r.

W spotkaniu może wziąć udział każdy młody człowiek od 15 roku życia! Jeśli ktoś ukończył dopiero 15 lat, niech zabierze ze sobą zgodę rodziców. Na spotkaniu będą animatorzy, którzy są również wychowawcami i oni zaopiekują się niepełnoletnimi.  Poza tym, nie stawiamy granic młodości :)    Udział w spotkaniu mogą wziąć nie tylko uczestnicy rekolekcji wakacyjnych, ale wszyscy nłodzi, którzy chcą przeżyć coś pięknego i niepowtarzalnego, również wszyscy wolontariusze ŚDM DwD oraz Ci, którzy zamierzają wybrać się do Krakowa w 2016 r.

Szczegóły: www.sdmrzeszow.pl

Zapraszamy!