Islam – przyszłość czy wyzwanie? – najnowsza książka D. Pawsona już w Polsce! Bardzo istotny głos w dyskusji o postępującej islamizacji Europy

1 października 2015 07:51Komentowanie nie jest możliweViews: 126

Islam

Niedawno ukazała się na rynku nowa książka Davida Pawsona, która – mamy nadzieję – pomoże odpowiedzieć czytelnikom na niezwykle ważne pytania w dzisiejszych czasach. W jakim kierunku zmierza islam? Gdzie w tym czasie znajduje się chrześcijaństwo? Co różni obie religie?

Autor wyraźnie pragnie nakłonić chrześcijan do osobistej refleksji i odświeżenia swojej wiary. Punktuje mocne i słabe strony obu religii. W swoich stwierdzeniach jest stanowczy i bardzo konkretny, książka przepełniona jest szczerością.

„…studium Davida Pawsona jest tak ważną, wręcz niezbędną książką, która w znakomity sposób pomaga zrozumieć przyczyny islamizacji naszego kontynentu” – mówi Leszek Osieczko, dyrektor organizacji Open Doors Polska.

Patronami medialnymi książki są: organizacje Open Doors i Głos Prześladowanych Chrześcijan, radio Chrześcijanin.pl, portale bosko.pl i tominowina! oraz miesięcznik „Nowy list”.

Książka Islam – przyszłość czy wyzwanie? ma 328 stron, format 125×195 mm, a cena detaliczna to 34,99zł.

———————————————————————————————————-

David Pawson (ur. 1930 r. w Newcastle) to pisarz i mówca kładący nacisk na jasność i bezkompromisową wierność Pismu Świętemu, szeroko uznawany za jednego z najświetniejszych brytyjskich komentatorów Biblii. Obecnie sprawuje wędrowną misję w kościołach Wielkiej Brytanii i poza jej granicami. Jest autorem wielu książek, między innymi Piekło istnieje… Naprawdę!, która znajduje się w ofercie wydawnictwa VOCATIO.