Życzenia dla Księży we wspomnienie św. Jana Vianneya

4 sierpnia 2012 01:00Komentowanie nie jest możliweViews: 2252

Gdybyśmy rozumieli na ziemi, czym jest kapłaństwo, umarlibyśmy nie z przejęcia, lecz z miłości.

(św. Jan Vianney)

Czcigodnym Ojcom i Księżom Proboszczom oraz Księżom Współpracownikom, a w szczególności kapłanom, z którymi mamy przyjemność współpracować, z okazji wspomnienia św. Jana Marii Vianneya składamy szczere i serdeczne podziękowania za Wasze świadectwo i za to wszystko, co czynicie dla nas świeckich, dla naszych rodzin, dla Polski, dla Kościoła.

Życzymy też wielu łask Bożych na każdy dzień. Sił do walki o swoją świętość i świętość tych, którzy są Wam powierzeni, jak najmniej przeszkód na Waszej kapłańskiej drodze, wielu sił do wybierania tego, co słuszne, nawet w najtrudniejszych momentach. Niech Maryja oraz św. Jan Vianney opiekują się Wami i wypraszają u Boga potrzebne łaski.

Zespół Ecclesia Software, Redakcja Dziennika Parafialnego