Tarnowiec zaprasza na pielgrzymkę obrońców życia

16 czerwca 2012 13:01Komentowanie nie jest możliweViews: 165

Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu (diec. rzeszowska), ks mgr Jerzy Uchman, jako gospodarz tego miejsca, serdecznie zaprasza Obrońców Życia, wszystkich zaangażowanych w dzieło Duchowej Adopcji oraz każdego, komu szacunek dla życia ludzkiego nie jest obojętny – do udziału w spotkaniu pielgrzymkowym, które będzie miało miejsce w sobotę 7 lipca 2012, o godz 10.00. Dołącz do modlitwy, walcz o poszanowanie życia każdej ludzkiej istoty.

Tarnowieckie Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia obok kultu NMP, wpisany ma również charyzmat Ewangelii Życia. Każdego Roku w pierwszą sobotę lipca, przybywają tu Pielgrzymi z różnych zakątków Polski w pokutno-wynagradzającej pielgrzymce, aby tu, krocząc po Drodze Krzyżowej na Kalwarię Miliarda Nienarodzonych, modlić się o poszanowanie życia ludzkiego, oraz za tych, którzy mieli nieszczęście upaść w grzechy przeciwko życiu. Również w tym roku zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

Źródło: SanktuariumTarnowiec.parafia.info.pl/
—————-
Artykuł został opublikowany w dziale „Moja parafia”. Udostępniamy i upowszechniamy w nim ciekawe artykuły ze stron internetowych różnych polskich parafii. Strony parafialne mają zazwyczaj zasięg ograniczony i są skierowane do członków i sympatyków danej parafii, a artykuły tam umieszczane bardzo często powinny sięgać do zdecydowanie szerszego grona odbiorców.