Przypominamy o konkursie! Zachęcajcie znajomych!

7 maja 2012 16:57Komentowanie nie jest możliweViews: 136

Przypominamy, że trwa nasz konkurs. Wystarczy jedno jedyne kliknięcie i można wygrać darmowy dostęp to przeszło 100 ebooków wydawnych przez Libenter.pl. Troje zwycięzców otrzyma roczny abonament w wydawnictwie.

W losowaniu weźmie udział każdy, kto już „lubi” bądź w maju „polubi” profil Dziennika Parafialnego na Facebooku. Prawda, że proste? Zachęcaj swoich znajomych, aby i oni mogli otrzymać niepowtarzalną szansę uzyskania dostępu do ebooków… ale nie tylko dlatego. Warto śledzić stale nasz profil, gdzie podrzucamy linki do wszystkich najciekawszych artykułów na stronie Dziennika, a nieraz wrzucamy też zabawne zdjęcia.

A oto tylko kilka wybranych spośród przeszło stu publikacji, do których masz szansę wygrać dostęp:

tajemnice-bibliiJa i moje ciało
ks. Marek Dziewiecki

Autor omawia poszczególne błędne postawy dotyczące ciała i – opierając się na Biblii – wskazuje właściwe postawy wobec własnego ciała. Wiele miejsca poświęca cielesnym formom wyrażania miłości oraz trosce o ciało.

tajemnice-bibliiTajemnice Biblii
Jacek Salij OP

Autor stara się precyzyjnie i wyczerpująco odpowiedzieć na każde, z pozoru najbanalniejsze pytanie. Jak zaznacza w Słowie wstępnym, tekst ten powstał dzięki ludziom, którzy starają się czytać Pismo Święte w sposób problematyczny, nurtujący i wymagający – żyją nim i chcą je lepiej poznać.

tajemnice-bibliiMłot na lewice
Wojciech Cejrowski

Choć minęło 10 lat od chwili publikacji tekstów, dzięki porywającemu stylowi Wojciecha Cejrowskiego “Młot na lewice” czyta się z wielkim zainteresowaniem. Smaczku dodaje fakt, że Czytelnik znajdzie w książce zadziwiająco dużo tekstów równie aktualnych dziś, jak przed dziesięcioma laty.

tajemnice-bibliiOjcostwo na co dzień. Czyli czego potrzebuje dziecko od ojca
Krzysztof Pilch

Jeśli nie masz czasu czytać obszernych publikacji nt. ojcostwa, a kochasz swoje dzieci i zależy Ci na ich dobrym wychowaniu – ta książka powstała specjalnie dla Ciebie.

tajemnice-bibliiEncyklika Ineffabilis Deus
Bł. Pius IX

Encykliką „Ineffabilis Deus” bł. Papież Pius IX w 1854 r. ogłaszał dogmat o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Czym jest motywowana ta wiara? Od kiedy była wyznawana przez Kościół? Dlaczego właśnie wtedy został ogłoszony dogmat? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć, czytając encyklikę.

Regulamin konkursu

1. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik profilu Dziennika Parafialnego na Facebooku, który “polubił” profil DziennikParafialny.
  2. Konkurs zostanie zakończony, gdy liczba Użytkowników, którzy „polubią” profil portalu przekroczy 500 lub z datą 20 maja 2012 roku.
  3. Laureaci zostaną wyłonieni w drodze losowania, które odbędzie się 21 maja 2012 r. Trzy wylosowane osoby otrzymają roczny abonament w wydawnictwie Libenter.pl.