Odpust Narodzenia NMP w Tarnowcu

5 września 2012 08:00Komentowanie nie jest możliweViews: 291

W najbliższą niedzielę, 9 września, w sanktuarium w Tarnowcu odbędą się uroczystości odpustowe ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Suma odpustowa pod przewodnictwem ks. bpa Kazimierza Górnego odbędzie się o godzinie 11.00.

9.09.2012 – Dożynki Sanktuaryjne i Akt Zawierzenia Rolników Diecezji Rzeszowskiej Matce Bożej Tarnowieckiej, oraz zjazd Sołtysów z województwa, prezentacja wypieków, ciast regionalnych – czytamy na stronie sanktuarium.

Szczegóły na plakacie poniżej:

—————-

Artykuł został opublikowany w dziale „Moja parafia”. Udostępniamy i upowszechniamy tutaj ciekawe artykuły ze stron internetowych różnych polskich parafii. Strony parafialne mają zazwyczaj zasięg ograniczony i są skierowane do członków i sympatyków danej parafii, a artykuły tam umieszczane bardzo często powinny sięgać do zdecydowanie szerszego grona odbiorców. Publikacja za zgodą osób redagujących strony parafialne.