O Dzienniku Parafialnym

14 lipca 2011 16:41Komentowanie nie jest możliweViews: 106

Portal DziennikParafialny.pl to pierwszy tego typu portal w Polsce, który dedykowany jest zarówno osobom duchownym, jak i świeckim. Jego właścicielem jest firma Ecclesia Software, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej klasy produktów przydatnych w funkcjonowaniu parafii, i której zaufało już wiele parafii oraz zakonów z terenu całej Polski.

Głównym założeniem portalu jest dostarczanie wysokiej klasy artykułów o tematyce religijnej, społecznej i rodzinnej, komentarzy do Ewangelii, opisów ruchów i wspólnot działających w Kościele oraz świadectw ich członków, recenzji książek oraz wywiadów z ciekawymi ludźmi.

Wszystkie treści zgromadzone w portalu – po wykupieniu stosownych licencji – mogą zostać umieszczone na parafialnych stronach www, w gazetkach parafialnych czy wykorzystane w pracy duszpasterskiej.

Artykuły umieszczane są w kilku kategoriach, tak aby każdy z Użytkowników serwisu z łatwością odnalazł interesującą go tematykę.

W Dzienniku Parafialnym publikowane są komentarze do Słowa Bożego, fragmenty dokumentów Kościoła Katolickiego, przybliżamy też sylwetki Świętych. Użytkownicy znajdą również interesujące artykuły o funkcjonowaniu parafii oraz dotyczące społecznego nauczania Kościoła, a także teksty poświęcone rodzinie, małżeństwu, wychowaniu dzieci. Dodatkowo w serwisie zamieszczane są opisy grup parafialnych i ruchów katolickich wraz ze świadectwami członków oraz wywiady z osobami duchownymi i świeckimi.

Użytkownicy portalu mogą również korzystać z księgarni internetowej dysponującej kilkunastoma tysiącami pozycji oraz z banku zdjęć do własnego wykorzystania.

Do współpracy z portalem zaprosiliśmy wielu interesujących komentatorów oraz autorów książek. Serdecznie zapraszamy Państwa do dołączenia do grona naszych Użytkowników.

 

Informacja o Ecclesia Software

Firma Ecclesia Software od ponad 8 lat współpracuje z różnymi instytucjami Kościoła Katolickiego w zakresie świadczenia usług informatycznych oraz dostarczania specjalistycznego oprogramowania komputerowego.

Misją firmy jest tworzenie systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie instytucjami kościelnymi. Celem jest istotne zwiększenie stopnia skomputeryzowania parafii i zgromadzeń zakonnych poprzez oferowanie tym instytucjom innowacyjnych rozwiązań informatycznych.

Od samego początku funkcjonowania Ecclesia Software produkty tej firmy są w opinii użytkowników bardzo przejrzyste i funkcjonalne, łatwe w obsłudze, a przede wszystkim kapitalnie wspomagają pracę w parafiach, w zgromadzeniach zakonnych i innych kościelnych instytucjach.

Produkty firmy Ecclesia Software zostały nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem Targów SacroExpo 2008 za obsługę informatyczną instytucji kościelnych.

Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy.

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web