Rozważania różańcowe ks. Dominika Chmielewskiego na audiobooku – warto je mieć!

28 września 2017 07:15Komentowanie nie jest możliweViews: 1438

Magdalenium_xDominik_Rozaniec_Audiobook_MA1_02_wizZbliża się październik – miesiąc Różańca. Pomocą w przeżywaniu tej modlitwy mogą być niezwykle piękne i bardzo głębokie rozważania różańcowe autorstwa ks. Dominika Chmielewskiego “Różaniec ratunkiem dla świata”. Mają one bez wątpienia walor wspaniałych rekolekcji dla każdego, kto po nie sięgnie. Teologiczna głębia w połączeniu z ewangeliczną prostotą przekazu zawartych w nich treści, czyni z nich niezwykle skuteczne narzędzie ewangelizacji.

Każdy, kto po nie sięgnie odnajdzie w nich siebie wraz ze wszystkimi swoimi lękami, troskami, smutkami, ale też i radościami. Wędrując wraz z księdzem Dominikiem poprzez wszystkie tajemnice Różańca świętego, jakby na nowo odkrywamy Maryję. Dla wielu będzie to Maryja – Matka Pana Jezusa – jakiej dotąd nie znali.

Dzięki rozważaniom księdza Dominika Chmielewskiego z jednej strony przekonujemy się, że Różaniec nie jest nudnym i monotonnym klepaniem „zdrowasiek”, z drugiej zaś odkrywamy głębię tej modlitwy. Pozostanie tylko kwestią czasu, kiedy zaczniemy cieszyć się modlitwą różańcową i stanie się ona dla nas modlitwą nieustanną.

Każdy, kto sięgnie po rozważania księdza Dominika Chmielewskiego, już nigdy nie pozostanie obojętny wobec modlitwy różańcowej, która jest jedyną w swoim rodzaju autostradą do nieba.

Wydawca: Wydawnictwo Magdalenium (magdalenium.pl).

Rozważania różańcowe powstały we współpracy z Radiem Niepokalanów.

Nagranie w formacie mp3.  Czas trwania: 41 minut. Lektor: Hubert Czarnocki.

Patroni projektu: Portal Aleteia Polska, miesięcznik “Różaniec”, kwartalnik “Królowa Różańca Świętego”, Wspólnota Only 4 Men, portal E-rekolekcje.pl, Radio Niepokalanów, Tygodnik Katolicki Niedziela.

PRZEDSPRZEDAŻ – wysyłka po 9 października 2017 roku.

Przy zamówieniach łączonych wysyłka będzie realizowana po 9 października 2017 roku.

Do każdego zamówienia w PRZEDSPRZEDAŻY 5 obrazków Błogosławieństwo domu w prezencie.

Poleć innym!

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Dyskusja

Tagi:
Email
Print
WP Socializer Aakash Web