Prześladowani z powodu Chrystusa. Zobacz film “Nienawiść”

25 maja 2017 08:34Komentowanie nie jest możliweViews: 323

wesprzyjportal201612-filmŻyjemy w epoce permanentnej wojny prowadzonej przeciwko chrześcijaństwu. Nienawiść rozszerzona została na cały świat. Chrześcijanie są prześladowani w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Co   3 minuty ginie za wiarę jeden z nas.

Film „Nienawiść” skupia się na problemie prześladowań wobec wyznawców Jezusa Chrystusa. Dokument stara się unaocznić  widzom prawdę o nienawiści wobec chrześcijan na całym świecie, której media za wszelką cenę nie chcą ujawnić. Stąd wiele osób nie zdaje sobie sprawy z jej skali – także w Europie. Dlatego tak ważne jest, aby mówić otwarcie o niebezpieczeństwie – takim jak niedawny zamach w Manchesterze - które również nam może grozić w niedalekiej przyszłości.

WYSŁAĆ OSTRZEŻENIE! Taki był cel realizacji filmu „Nienawiść”.

W filmie występują m.in. ks. prof. Waldemar Cisło, ks. prałat Roman Kneblewski oraz dr Julio Loredo.

To najnowszy film wyprodukowany przez portal PCh24.pl. Popularność produkcji przerosła najśmielsze oczekiwania producenta. Przy czym trzeba podkreślić, że jako część kampanii informacyjnej PCh24.pl w obronie prześladowanych chrześcijan, nie jest on na sprzedaż. Mogą go otrzymać jedynie darczyńcy portalu.

Jeśli więc chcesz zobaczyć wstrząsającą prawdę o prześladowaniach chrześcijan, kliknij tutaj wspierając portal PCh24.pl datkiem w dowolnej kwocie, otrzymasz DVD z filmem „Nienawiść”! Wybór kwoty zależy od Ciebie.

Filmy wysyłany jest według kolejności zgłoszeń. A ponieważ w ciągu kilku miesięcy rozszedł się niemal cały nakład, to już ostatnia szansa, aby otrzymać ten wstrząsający dokument. Warto!