Życiodajne Słowo. Rekolekcje z ks. Johnem Bashoborą w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce

14 września 2016 07:26Komentowanie nie jest możliweViews: 704

bashobora7-8 listopada br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce odbędą się niezwykłe rekolekcje, bo i niezwykły będzie prowadzący. Ks. dr John Bashobora pochodzi z Ugandy. W 2013 i 2015 roku prowadził rekolekcje „Jezus na stadionie” – na Stadionie Narodowym w Warszawie, a w tym roku – rekolekcje narodowe w Licheniu.

Rekolekcje odbędą się dzięki zgodzie i błogosławieństwu udzielonemu przez ks. bpa Jana Wątrobę, ordynariusza diecezji rzeszowskiej. Słowo Boże ma moc stwórczą. Wierzymy, że w czasie tych rekolekcji Bóg da nam nowe serce i tchnie do naszego wnętrza nowego ducha (por. Ez 36, 26).

DATA: 7-8 listopada 2016

MIEJSCE: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce k. Rzeszowa 36-002 Jasionka 954

ORGANIZATOR: Parafia Świętej Rodziny przy współpracy ze wspólnotą Magnalia Dei Rzeszów oraz Wspólnotą Animus.

KOSZT:

75,00 zł/os. bez wyżywienia

110,00 zł/os. z wyżywieniem

Istnieje możliwość zamówienia posiłków (w poniedziałek – obiad i kolacja, wtorek – obiad)

Zapisy uczestników będą możliwe wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej http://www.rekolekcjerzeszow.pl/

PLAN REKOLEKCJI

• 16:30 – Adoracja
  • 18:00 – Zakończenie rekolekcji

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

• Organizatorzy proszą, aby w miarę możliwości przyjechać na rekolekcje w stanie łaski uświęcającej.

ADORACJA

• W czasie trwania rekolekcji będzie możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

PISMO ŚWIĘTE

• Organizatorzy proszą, aby na czas rekolekcji zabrać ze sobą Pismo Święte.

KS. JOHN BASHOBORA

jest znanym na świecie rekolekcjonistą – księdzem katolickim pochodzącym z diecezji Mbarara w Ugandzie. W Rzymie ukończył studia z zakresu teologii duchowości zakończone doktoratem oraz uzyskał magisterium z psychologii. Obecnie z woli biskupa ordynariusza pełni w swojej diecezji funkcję koordynatora Odnowy w Duchu Świętym. Założona przez niego fundacja „Father Bash Foundation” zajmuje się prawie 6 tysiącami sierot, zapewniając im wyżywienie, utrzymanie, wykształcenie oraz opiekę duszpasterską.

Ks. Bashobora głosi Dobrą Nowinę w Afryce, Ameryce Północnej i Europie. Od 2007 roku jest zapraszany przez lokalnych biskupów do pełnienia posługi w naszym kraju. W 2013 i 2015 roku odbyły się rekolekcje „Jezus na stadionie” – na Stadionie Narodowym w Warszawie, w tym roku rekolekcje narodowe w Licheniu. Pełna pokory posługa ks. Bashobory skupia się na doprowadzenia ludzi do nawiązania osobistej relacji z Panem Jezusem. Na jego modlitwę Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi. Jego głoszeniu towarzyszą liczne nawrócenia i uzdrowienia, zarówno duchowe jak i fizyczne. Wszystkich zdumiewa jego pokora i nieustanne zanurzenie w Bogu.

Więcej informacji o rekolekcjach (w tym regulamin): na stronie http://www.rekolekcjerzeszow.pl/.