Modlitwa o nawrócenie przeciwników życia

9 kwietnia 2016 15:11Komentowanie nie jest możliweViews: 132

jaśW tym szczególnym czasie, kiedy decyduje się, czy życie poczęte w Polsce będzie chronione w sposób pełny, uaktywnili się zwolennicy aborcji, którzy nie przebierają w środkach, organizując nawet “ustawki” w kościołach i wychodząc z Mszy św. pod pretekstem “oburzenia” na list biskupów w sprawie ochrony życia. Módlmy się za naszych braci błądzących, choćby poniższą modlitwą:

Panie Jezu, który na Krzyżu modliłeś się z miłością za swoich prześladowców, otwórz moje serce, abym potrafił/a modlić się za nieprzyjaciół życia, za tych którzy chcą zabijać bezbronne dzieci w łonach matek, krzywdzić kobiety i zadawać im wielki ból.

Panie, proszę Cię o nawrócenie przeciwników życia!  Proszę Cię także, Panie Jezu, aby ich złe zamiary nie mogły zostać zrealizowane, a każde poczęte dziecko mogło się szczęśliwie urodzić. o nawrócenie tych, którzy chcą zabijać bezbronne dzieci! Amen.

Źródło: