Wierzę. Wspieram. Wzmacniam. Akcja solidarności z kapłanami

7 grudnia 2013 09:42Komentowanie nie jest możliweViews: 308

solidarni z kapłanamiJesteśmy ludźmi wierzącymi. Nie podoba nam się to, w jaki sposób mówi się o kapłanach w mediach. Chcemy wzmocnić ludzi, którzy poświęcili swoje życie Bogu i nam ofiarowali swoją posługę – zachęcają inicjatorzy akcji WWW. Wierzę. Wspieram. Wzmacniam.

Akcja będzie trwała od 8 do 15 grudnia 2013 r. i polegać będzie na wzmożonej modlitwie w intencji kapłanów, a także sygnalizowaniu solidarności z nimi poprzez przyczepienie biało-żółtej wstążki, przyklejenie naklejki na płaszcz czy kurtkę.

Zostań koordynatorem w swojej parafii. Zgromadź wokół siebie ludzi. Pójdź do proboszcza i poproś o zamieszczenie informacji o akcji w gazetce parafialnej. Módlcie się szczególnie mocno za kapłanów. W pasmanterii zaopatrzcie się w żółto-białe wstążki i noście je od 8 do 15 grudnia. Na stronie www.miejodwage.pl znajdziesz plakat, logotyp, naklejki – pobierz i podaj dalej! Niech wszyscy ludzie dobrej woli się dowiedzą!

Znak protestu
- wstążki żółto-białe do przypięcia na płaszcze i kurtki
- plakaty i naklejki do pobrania i wydrukowania

Organizatorami akcji są: Creodidasko Joanna Białobrzeska, Fundacja Salvatti.pl i Radio Warszawa.

Opr. Jaromir Kwiatkowski