Potrzebna krew dla małego Bartosza z Mikstatu

25 listopada 2013 14:09Komentowanie nie jest możliweViews: 852

Poniższą informację – sprawdzoną i pewną – otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionej z Dziennikiem Parafialnym parafii w Mikstacie.

bartosz13a“Oddawać własną krew dobrowolnie i bezinteresownie to gest o wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej. To dar życia” (Bł. Jan Paweł)
Podziel się życiem, oddaj krew! Potrzebuje jej mały Bartosz.
Bartosz ma cztery lata. Jest pogodnym dzieckiem. Często zaglądał do strażnicy OSP. Interesował się samochodami strażackimi. W najbliższych dniach nie odwiedzi nas, nie będziemy mogli zobaczyć jego uśmiechniętej buzi.

BARTOSZ JEST CHORY.  ZMAGA SIĘ  Z CIĘŻKĄ CHOROBĄ
BIAŁACZKĄ  LIMFOBLASTYCZNĄ.

Obecnie przebywa w klinice we Wrocławiu i potrzebna jest dla Niego krew

AB Rh+ .

Liczy się jednak każda kropla niezależnie od grupy, ponieważ banki krwi wymieniają się nią.

Jeśli chcesz pomóc Bartoszowi, zgłoś się do Stacji Krwiodawstwa i
oddaj krew!
Nasi strażacy już się nią podzielili, teraz czas na Ciebie!

Zaznacz, że jest to krew dla:
Bartosza Brękiewicza
Klinika Onkologii i Hematologii Dziecięcej – Oddział 1
Wrocław ul. Bujwida 44 fax (71)770 31 69

Udając się do punktu krwiodawstwa weź dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, pozwalającym na stwierdzenie tożsamości oraz zjedz beztłuszczowy posiłek. Pamiętaj Pracownik, który oddaje krew ma prawo do zwolnienia na czas konieczny do pobrania krwi z zachowaniem prawa do wynagrodzenia!