Parafialny Festyn Rodzinny w Zahutyniu

3 lipca 2012 07:00Komentowanie nie jest możliweViews: 363

Zahutyń to wioska leżąca w powiecie sanockim (Podkarpacie). Parafia w tej miejscowości istnieje od 1979 r. i liczy jedynie około 1300 wiernych, obejmując Zahutyń i Dolinę. Misjonarzom Oblatom na czele z księdzem proboszczem Adamem Jaworskim OMI nie przeszkadza to jednak działać z rozmachem.

2 czerwca br. w Zahutyniu odbył się pierwszy Parafialny Festyn Rodzinny. Mało tego, ks. Jaworski oraz jego współbracia lubią uciekać się do nowoczesnych metod uwieczniania parafialnych uroczystości. Nie umieszczają więc na stronie parafialnej wyłącznie galerii, ale z ważniejszych uroczystości przygotowują prezentacje na Youtubie składające się z pokazu slajdów. Zachęcamy do obejrzenia materiału
z parafialnego festynu, który odbył się przed miesiącem.

Link do strony parafialnej w Zahutyniu: http://www.zahutyn.pl/

—————-

Artykuł został opublikowany w dziale „Moja parafia”. Udostępniamy i upowszechniamy tutaj ciekawe artykuły ze stron internetowych różnych polskich parafii. Strony parafialne mają zazwyczaj zasięg ograniczony i są skierowane do członków i sympatyków danej parafii, a artykuły tam umieszczane bardzo często powinny sięgać do zdecydowanie szerszego grona odbiorców. Publikacja za zgodą osób redagujących strony parafialne.